Bizi takip edin
|
EN

Web Teknolojileri Müdürlüğü

Mezun Bilgi Sistemi

İzmir Ekonomi Üniversitesi, iş dünyasının kalifiye çalışan arayışına Mezun Bilgi Sistemi’yle çare olacak. Güncel eğitim ve iş bilgilerini sisteme giren İzmir Ekonomililer’le sisteme dahil olan şirketlerle aynı platformda buluşacak. Şirketler ise ihtiyaçları olan konularda uzman çalışanları kolayca buluşabilecek.

İzmir Ekonomi Üniversitesi olarak Ön lisans, Lisans ve Lisansüstü mezunlarımızın üye olduğu Mezun Bilgi Sistemi sayesinde, bu sorunu hem firmalar hem de öğrencilerimiz tarafından en aza indirgemek amacıyla 2017 yılında Ege Bölgesi’nde ilk defa kurulmuştur ve şu an bünyesinde 600'den fazla firma ile 19 binden fazla mezuna hizmet etmektedir.

Mezunlarımız sistem içerisinde kendi CV'lerini oluşturup, kendilerine uygun ilanlara başvuru yapabilmektedir. Mezunlar hakkında yayınlanan başarı hikayeleri ve haberleri sayesinde mezumlarımızın kariyer başarıları aktif bir şekilde yayınlanmaktadır.

Aynı sistem üzerinden firmalar da iş ilanı girişleri ve mezunlarımızın özgeçmişlerini kendi ilanlarına göre filtreleyip arama yapabilmektedirler, onaylanan ilanlar sistem içerisinde yayınlanmaktadır. 

Mezunlarımızın iş bulmalarını kolaylaştıracak bu sisteme http://mezun.ieu.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.